Yhteystiedot

NAVI -johtoryhmä

Vilma Saarinen
Vilma Saarinen Puheenjohtaja

vilma.saarinen@helsinki.fi

Tarja Liljendahl Nuorisosihteeri, Nuori kirkko ry

tarja.liljendahl@nuorikirkko.fi

0400 279 3760

Alma Laukkanen
Alma Laukkanen 1. varapuheenjohtaja
Ville Lehonmaa 2. varapuheenjohtaja

ville.lehonmaa@helsinki.fi

050 431 7240

Mika Savolainen NAVI-sihteeri

mika.savolainen@nuorikirkko.fi

Hiippakuntaedustajat

Tatu Karvonen Oulun hiippakunta

tatunpostia@gmail.com

045 3477133

Anton Sutinen Kuopion hiippakunta

anton.sutinen@gmail.com

050 305 1120

Roni Vatto Helsingin hiippakunta

roni.vatto@gmail.com

0400 344 038

Jasmin Ristolainen Varaedustaja, Helsingin hiippakunta

jasmin.ristolainen@hotmail.fi

Ilona Vehmas Lapuan hiippakunta

vehmas.ilona@gmail.com

Aapo Tähkäpää Varaedustaja, Lapuan Hiippakunta

aapo.tahkapaa@gmail.com

050 541 4610

Urban Back Porvoon Hiippakunta
Axel Kaaro Varaedustaja, Porvoon Hiippakunta

Järjestöedustajat

NAVI-ryhmä on avoin kaikille evankelis-luterilaisen kirkon piirissä toimiville järjestöille.
Jos järjestönne on kiinnostunut lähettämään edustajan NAVI-ryhmään, ottakaa yhteyttä NAVI-sihteeriin: navi(a)nuorikirkko.fi

NAVI-ryhmässä ovat tällä hetkellä edustettuina seuraavat järjestöt:

Enja Seppänen Teologian Ylioppilaiden Tiedekuntayhdistys, TYT

enja.seppanen@helsinki.fi

Aleksander Nykvist Teologiska studentföreningen, TSF

alnykvis@åbo.fi

Emma Olander Varaedustaja, TSF
Tiia Viirre O'Diako

hengellinen@odiako.fi

Aleksi Murtojärvi Suomen Lähetysseura
Maija Sihvola Varaedustaja, Suomen Lähetysseura
Saara Alamäki Fides Ostiensis
Marko Koskelo Varaedustaja, Fides Ostiensis
Mikko Karhunen Kansan Raamattuseura

mikko.karhunen@hotmail.fi

040 2191849