Yhteystiedot

NAVI -johtoryhmä

Katri Malmi
Katri Malmi Puheenjohtaja

katri.malmi@helsinki.fi

050 439 5564

Ville Lehonmaa 1. varapuheenjohtaja

ville.lehonmaa@helsinki.fi

050 431 7240

Tanja Holm
Tanja Holm 2. varapuheenjohtaja

tanjaeholm@gmail.com

Tarja Liljendahl Nuorisosihteeri, NAVI -asiat

tarja.liljendahl@nuorikirkko.fi

0400 279 3760

Hiippakuntaedustajat

Tatu Karvonen Oulun hiippakunta

tatunpostia@gmail.com

045 3477133

Tiina Kilpivaara Varaedustaja, Oulun hiippakunta
Anton Sutinen Kuopion hiippakunta

anton.sutinen@gmail.com

050 305 1120

Roni Vatto Helsingin hiippakunta

roni.vatto@gmail.com

0400 344 038

Borgå Stift
Borgå Stift
Varaedustaja, Helsingin hiippakunta

jasmin.ristolainen@hotmail.fi

Järjestöedustajat

NAVI-ryhmä on avoin kaikille evankelis-luterilaisen kirkon piirissä toimiville järjestöille.
Jos järjestönne on kiinnostunut lähettämään edustajan NAVI-ryhmään, ottakaa yhteyttä NAVI-sihteeriin: navi(a)nuorikirkko.fi

NAVI-ryhmässä ovat tällä hetkellä edustettuina seuraavat järjestöt:

Vilma Saarinen Teologian Ylioppilaiden Tiedekuntayhdistys, TYT

vilma.saarinen@helsinki.fi

Varaedustaja, TYT
Aleksander Nykvist Teologiska studentföreningen, TSF

alnykvis@åbo.fi

Hanna Maria Johansson Varaedustaja, TSF

johansson.hanna@yahoo.se

0400260573

Alma Laukkanen O'Diako

hengellinen@odiako.fi

Niko Lehti Varaedustaja, O'Diako
Maija Sihvola Suomen Lähetysseura
Saana Koivisto Varaedustaja, Suomen Lähetysseura
Sara Niemelä Fides Ostiensis
Marko Koskelo Varaedustaja, Fides Ostiensis
Mikko Karhunen Kansan Raamattuseura

mikko.karhunen@hotmail.fi

040 2191849