Yhteystiedot

NAVI -johtoryhmä

Ville Lehonmaa Puheenjohtaja

ville.lehonmaa@helsinki.fi

050 431 7240

Aapo Tähkäpää Varapuheenjohtaja

aapo.tahkapaa@gmail.com

050 541 4610

Rasmus Tillander NAVI-sihteeri

navi@nuorikirkko.fi

044 024 3435

Tarja Liljendahl Nuorisosihteeri, Lasten ja nuorten keskus ry

tarja.liljendahl@lastenjanuortenkeskus.fi

0400 279 3760

Hiippakuntaedustajat

Tiia-Maria Kielo Turun arkkihiippakunta

tiiamaria.kielo(at)gmail.com

Heidi Anttila Tampereen hiippakunta

heid.miisu(at)gmail.com

Jenni Koivisto Oulun hiippakunta

koivisto_jenni(at)hotmail.com

Varpu Lietzén Mikkelin hiippakunta

varpu.lietzen(at)hotmail.com

Urban Back Porvoon Hiippakunta
Axel Kaaro Varaedustaja, Porvoon Hiippakunta
Anton Sutinen Kuopion hiippakunta

anton.sutinen@gmail.com

050 305 1120

Ilona Vehmas Lapuan hiippakunta

vehmas.ilona@gmail.com

Roni Vatto Helsingin hiippakunta

roni.vatto@gmail.com

0400 344 038

Jasmin Ristolainen Varaedustaja, Helsingin hiippakunta

jasmin.ristolainen@hotmail.fi

Järjestöedustajat

NAVI-ryhmä on avoin kaikille evankelis-luterilaisen kirkon piirissä toimiville järjestöille.
Jos järjestönne on kiinnostunut lähettämään edustajan NAVI-ryhmään, ottakaa yhteyttä NAVI-sihteeriin: navi(a)nuorikirkko.fi

NAVI-ryhmässä ovat tällä hetkellä edustettuina seuraavat järjestöt:

Mikko Karhunen Kansan Raamattuseura

mikko.karhunen@hotmail.fi

040 2191849

Maini Salmi Suomen Kristillinen Ylioppilasliitto (SKY)

maini.salmi(at)gmail.com

Väinö Väistö Varaedustaja, SKY
Enja Seppänen Teologian Ylioppilaiden Tiedekuntayhdistys, TYT

enja.seppanen@helsinki.fi

Emma Olander Teologiska studentföreningen, TSF

emma.olander(at)abo.fi

Saara Alamäki Fides Ostiensis

saaraala(at)student.uef.fi

Marko Koskelo Varaedustaja, Fides Ostiensis

markokos(at)student.uef.fi

Jonna Rasi Diakonia-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta O'Diako

hengellinen@odiako.fi

Emilia Myllylä Centria-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta COPSA

emilia.myllyla(at)centria.fi