Yhteystiedot

NAVI -johtoryhmä

Ville Lehonmaa Puheenjohtaja

ville.lehonmaa@helsinki.fi

050 431 7240

Katri Riikonen Navi-koordinaattori, lasten ja nuorten keskus ry

navi@lastenjanuortenkeskus.fi

044 491 4326

Ilona Vehmas Varapuheenjohtaja

vehmas.ilona@gmail.com

Saara Alamäki Toinen varapuheenjohtaja

saaraala(at)student.uef.fi

Tarja Liljendahl Nuorisosihteeri, Lasten ja nuorten keskus ry

tarja.liljendahl@lastenjanuortenkeskus.fi

0400 279 3760

Hiippakuntaedustajat

Heidi Anttila Tampereen hiippakunta

heid.miisu(at)gmail.com

Jenni Koivisto Oulun hiippakunta

koivisto_jenni(at)hotmail.com

Anton Sutinen Kuopion hiippakunta

anton.sutinen@gmail.com

050 305 1120

Roni Vatto Helsingin hiippakunta

roni.vatto@gmail.com

0400 344 038

Urban Back Porvoon Hiippakunta
Axel Kaaro Varaedustaja, Porvoon Hiippakunta
Aapo Tähkäpää Lapuan hiippakunta

aapo.tahkapaa@gmail.com

050 541 4610

Jasmin Ristolainen Varaedustaja, Helsingin hiippakunta

jasmin.ristolainen@hotmail.fi

Kalle Pyky Varaedustaja, Oulun hiippakunta

Järjestöedustajat

NAVI-ryhmä on avoin kaikille evankelis-luterilaisen kirkon piirissä toimiville järjestöille.
Jos järjestönne on kiinnostunut lähettämään edustajan NAVI-ryhmään, ottakaa yhteyttä NAVI-sihteeriin: navi(a)lastenjanuortenkeskus.fi

NAVI-ryhmässä ovat tällä hetkellä edustettuina seuraavat järjestöt:

Mikko Karhunen Kansan Raamattuseura

mikko.karhunen@hotmail.fi

040 2191849

Emilia Myllylä Centria-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta COPSA

emilia.myllyla(at)centria.fi

Väinö Väistö Varaedustaja, SKY
Emma Olander Teologiska studentföreningen, TSF

emma.olander@abo.fi

Ilona Rantala Suomen lähetysseura
Jussi Luoma Varaedustaja, Suomen lähetysseura
Jesse Perttula Diakonia-ammattikorkeakoulun opiskelijakunta O'Diako